Kumaş Türüne Göre Perdeler

İpek Perde Yıkama

İpek, parlak yapılı oldukça özel bir doğal kumaş türüdür. İpek kumaşın özelliği gereği ipek perde temizliğinde kesinlikle su kullanılmamalıdır. Mutlaka perkloretilen yani kuru temizleme işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde su ile temas ederse ipek perdenizin parlaklığı gider ve renginde kırılmalar oluşur. Kumaşın apresi bozulur ve düzeltilemez, eski görüntüsünü yakalayabilmeniz imkansız hale gelir.  Bu sebeple temizleme işlemi hassas ve oldukça dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Eskişehir Perde Yıkama olarak ipek perde temizleme işlemini yılların verdiği tecrübe ile titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Temizlenen ipek perdeleriniz profesyonel ekiplerimiz tarafından itinayla paketlendikten sonra ücretsiz olarak evinize monte edilir.
 

İpek perde temizleme alanında hizmet veren firmalar arasında en iyi fiyat ve en kaliteli hizmeti sunan şirketimiz tüm perde çeşitlerinde olduğu gibi ipek perde yıkama konusunda teknolojik donanımıyla iddialı hizmetler vermeye devam ediyor.
 

Yılların verdiği tecrübeye dayanarak her türlü sorununuza en uygun çözüm önerileri sunmak üzere yetişmiş personelimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Tesislerimizde perde temizliğinde kullanılan son teknoloji ekipmanları kullanılmakta ve güvenilir hizmet anlayışı ön planda tutularak siz değerli müşterilerimize hizmet sunulmaktadır.
 

İpek perde temizliğinde öncü bir firma olan Eskişehir Perde Yıkama 'ya perdelerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Firmamızın irtibat telefonlarından bize ulaşabilir, soru, görüş ve önerilerinizi müşteri danışmanlarımıza iletebilirsiniz.