Kumaş Türüne Göre Perdeler

Kadife Perde Yıkama

Eskişehir Perde Yıkama , Eskişehir şehir merkezinde perde temizleme alanında titiz ve özenli hizmet anlayışıyla hassas bir kumaş türü olan kadife perdelerinizde de sorunsuz temizleme işlemi sunmaktadır. Kadife kumaş bir havlu kumaş türüdür. Kadife kumaş özelliği gereği temizliğinde kesinlikle su kullanılmamalıdır. Mutlaka perkloretilen yani kuru temizleme işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde su ile temas ederse ve sonrasında kurutma işlemine tabi tutulursa kadife perdenizin kumaşında kırılmalar oluşur ve bir miktar çekme yapar. Kumaş bilinçli bir temizleme işleminde temizlenmezse bir daha düzelmez ve deformasyon gerçekleşir. Bu sebeple temizleme işlemi hassas ve oldukça özenle yapılmalıdır.

 

Eskişehir Perde Yıkama olarak kadife perde temizleme işlemini yılların verdiği tecrübe ile titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Stor perde, jaluzi perde, ipek perde ve daha birçok perde çeşidinin yanında kadife perde yıkama hizmetini de veren firmamız, her kumaş türüne göre özel temizleme yöntemleri kullanmaktadır.

 

Kadife perde yıkama işlemi dikkat edilmesi gereken temizleme işlemlerinden biridir. Bu nedenle profesyonel ekiplerce yapılması gerekir. Firmamız son teknoloji ekipmanları ve tecrübeli kadrosuyla en kaliteli hizmetleri sizlere sunmak için çalışmalarına devam ediyor.


Kadife perdeleriniz temizlenmek üzere evinizden ücretsiz servis araçlarımızla alınır ve işlem gerçekleştirildikten sonra evinize getirilip monte edilir. Profesyonel personelimiz tarafından perde temizleme işlemlerinin her aşamasına titizlik gösterilmektedir. Eskişehir Perde Yıkama ’ye kadife perdelerinizi veya diğer tür perdelerinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Müşteri danışmanlarımızı arayarak randevu oluşturabilir, fiyatlarımız ve perde yıkama işlemlerimizle ilgili her türlü bilgiyi bize danışabilirsiniz.