Kumaş Türüne Göre Perdeler

Keten Perde Yıkama

Keten ve ham keten dokulu doğal kumaş türleridir. Keten perdelerinizin temizleme işlemi nazik ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Keten kumaşın özelliği gereği keten perde temizliğinde kesinlikle su kullanılmamalıdır. Mutlaka perkloretilen yani kuru temizleme işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde keten perdeleriniz su ile temas ederse perdenizin dokusunda bozulmalar gerçekleşir ve perde çekme yapar yani küçülür.

 

Kumaşın yapısı bozulacağı için eski haline getirilemez yani bir daha düzeltilemez. Bu sebeple temizleme işlemi konusunda çok dikkatli olunuz. Keten perde temizliğini yaptıracağınız firmayı seçerken mutlaka bu konuda tecrübesi olması gerektiğini bilerek hareket edin ve öyle seçim yapınız. Eskişehir Perde Yıkama olarak keten perde temizleme işlemini yılların verdiği tecrübe ile büyük bir titizlikle oldukça dikkatli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Eskişehir Perde Yıkama olarak çamlıca Mahallesinde yer alan merkezimizden ücretsiz servis araçlarımız, kalifiye personellerimiz ve temizleme-yıkama işlemlerine uygun modern makine parkurumuz ile gün geçtikçe artan müşteri portföyümüze en iyi hizmet kalitesine sunmaktayız.

 

Keten perdelerinizi, oluşturduğumuz randevu sistemine göre evinizden veya işyerinizden alıp temizleme işleminden sonra yine evinize veya iş yerinize kadar getirip ücretsiz olarak takıyoruz.

 

Tüm perde yıkama yıkama-temizleme işlemlerini hijyenik şartlara uygun olarak sağlıklı ortamlarda yapıyoruz. Yıkama tesisimizde bulunan kurutma odalarımızda itinayla muhafaza edilen perdeleriniz, yine aynı şekilde profesyonel ekiplerimizce katlanıp sizlere ulaştırılmak üzere hazırlanır.
 

Eskişehir Perde Yıkama, kendine yakışan hizmet kalitesi, teknolojik alt yapısıyla ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sizlere en iyiyi sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Keten perde temizleme fiyatları ve hijyenik yıkama şartlarına göre hizmet veren firmamızı aramadan perdelerinizi temizletmeyin. Profesyonel ekiplerimizce ücretsiz olarak sağladığımız servis imkânlarımız ve özel fiyatlarımızı bizi arayarak öğrenebilirsiniz.