Kumaş Türüne Göre Perdeler

Saten Perde Yıkama

Eskişehir’de kuru temizleme ve profesyonel perde yıkama hizmeti vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimizin saten perdelerinin temizlenmesinde de kaliteli ve hesaplı fiyatlarıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca stor perde, jaluzi, zebra, tül perde gibi diğer yıkama hizmetlerimiz için de bizi arayabilirsiniz.


 

Saten Perde Yıkama!
 

Saten perde, kaygan ve parlak bir kumaş olmasıyla birlikte farklı çeşitleri de vardır. İpek saten, pamuk saten ve yün saten bunlardan birkaçıdır. Bu nedenle saten perdelerin yıkamasına çok özen gösterilmeli ve işin ehli profesyonel kişilerce yapılması gerekir. 

İşte bizde Eskişehir Perde Yıkama olarak sizlerin tüm perde yıkama hizmetlerinizi yüksek kalite standartlarına uygun olarak tamamen sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yapmaktayız. Saten perdelerinizi ücretsiz servis ağımızla evinizde alarak temizleme işlemi yapıldıktan sonra tekrar evinize getirerek monte ediyoruz. 

Perde yıkama için son teknolojik makinalar, perde türüne göre özel deterjanlar ve özel kurutma odalarımızda tecrübeli personelimizle sizlerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

 

 

Evlerinizde kullandığınız saten perdelerin temizlenmesi için bizleri tercih edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece firmamızı arayarak danışmanlarımızdan randevu almak.