Drape Perde Yıkama

Bazı perde çeşitleri küçük ev ya da ofisler için değil, büyük yapılar için daha uygundur. Yoksa hem gereksiz yere masraf yaparsınız hem de hayal ettiğiniz şıklığı yaratamazsınız. Bu anlamda evinizin yapısını göz ardı etmeden perde seçimi yapmamalısınız. Drape perdenin bu anlamda büyük evlerde ya da otellerde çok şık duran bir perde çeşidi olduğunu vurgulamalıyız.


 

Dekoratif maksatlı bir perde çeşidi olan Drapa perdelere kimi zaman tiyatrolarda dahi rastlayabiliriz. Kumaş, keten ya da kadife gibi türleri olan drape perdenin montajı, bakımı ve temizliği evlerde gerçekleşmez. Bu tip durumlarda senaryo tam bir facia olabilir. Bu perdelerin kumaşları belli bir kalitenin üzerinde olduğundan bakımı hassasiyeti zorunlu kılar. Yıkama ya da ütüleme hataları dışında sökme ve takma konusundaki bilgisizlikler, perdenizi kaybetmenize yol açabilir.  


 

Firma olarak şu ana dek sayısız defa Drapa perde yıkama işlemi üstlendik.  Drape perdeler için kullanılacak deterjandan, sıkma,  kurulama gibi işlemlere dek her türlü detaya hakim olan ekibimiz, sizden gelecek olan siparişleri bekliyor olacaktır.