Zebra Stor Perde Yıkama

Zor ve zahmetli bir iş olan Eskişehir Zebra Stor Yıkama konusunu yılların verdiği tecrübe ve bu alandaki kusursuz hizmet anlayışımız ile kolaylaştırıyoruz.

 

Bulunduğumuz mekanların baş köşelerine yerleşen perdeler, yeni trendler yaratmaya devam ediyor. Zebra Stor perde modelleri son dönemde ilgi gören bir başka perde türü. Zebra perdeler genelde stor perdelerle karıştırılır. İkisi arasında büyük benzerlikler olduğu için genelde bir ayrım yapılabilmesi zordur.Zebra perdeler stor perdelerden sonra üretilmeye başlandı. Bilindiği gibi stor perdelerde ışık alınabilmesi için mekanizma daima kontrol edilmektedir. Bu da kullanıcıları zaman zaman yoran, uğraştıran bir durumdur. 

Zebra stor perdelerin en önemli özelliği çift katlı olmasıdır. Tül perdeyi anımsatan bir katmana sahiptir. İki kat olan zebra stor perde sayesinde içeri kolayca ışık girebilmektedir. Bu arada mekanizma yapısı bakımından klasik stor perdelerden bir farkı yoktur.  Zebra perdelerin yıkanması ve bakımı önemlidir. Bu konuyu tek başınıza halletmeye kalktığınızda ya mekanizmaya ya da perdenin kendisine önemli zararlar verebilirsiniz.


 

Ortalama zebra perdeler 6-7 aylık zaman dilimleri içinde bir yıkanmalıdır. Elbette söküm işlemi ustalık gerektirdiği için yıkama işlemini gerçekleştirecek olan ekibimiz Zebra stor perdenizi doğrudan evinizden alır. Mekanizmada yer alan çıtalarıyla beraber sökülen zebra perdeler kısa sürede Eskişehir Stor Yıkama ekibi tarafından bakım ve temizlenme işlemlerine alınır. Diğer hususi işlemlerden sonra özenli bir şekilde evinize getirilir ve yeniden monte edilir. Zebra stor perdenizin tıpkı birinci gündeki gibi tertemiz olduğunu görmek size huzur verecektir. Eskişehir zebra stor yıkama şeklinde yapılan aramalar neticesinde firmamızın referanslarını görmeniz mümkündür.

 

Eskişehir Stor Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıca Mah. Birlik Cad. 102/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0533 435 75 67