Perde Yıkama

Tüm perde çeşitleri için; kumaş perde, stor, zebra stor, jaluzi, tül, güneşlik, özel perdeler vb. perde yıkama hizmetimiz mevcuttur. Eskişehir Stor Yıkama olarak bir telefon uzağınızdayız.

 

Evimizin dekorasyonunu oluşturan her öğe bizler için çok değerlidir. Perdelerin evimize kattığı şıklık tartışma götürmez bir gerçektir. Özellikle son yıllarda ortaya çıkmaya başlayan yeni modeller, geleneksel perde çeşitlerini unutturdu. Birbirinden renkli perde türleri özellikle genç çiftler arasında takip edilmektedir. Her sene değişen perde trendlerini takip etmek kadar bu perdelerin bakımını üstlenmek de çok önemlidir. Bir süre sonra dışarıdan ya da evin içinden gelen olumsuz etkenler perdenin solmasına, sararmasına, yıpranıp canlılığını yitirmesine neden olmaktadır.


Perdelerinizi tıpkı ilk günkü canlılığında kullanmaya devam etmek için mutlaka bakımlarını yapmalısınız. Bugünün perde türleri genelde kuru temizleme yönteminden geçirilmektedir. Evlerde çamaşır makinesiyle perde yıkama dönemi artık çok eskide kalmıştır.

 

Eskişehir Stor Yıkama olarak birçok alanda hizmet vermemize rağmen perde temizliği konusunda büyük bir ilgiyle karşılaşmaktayız. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir konu olan perde temizliğini işinde uzmanlaşmış olan kadromuzla uzun yıllardır sürdürmekteyiz. Bu noktada çok sayıda perde türünden söz etmek mümkündür. Örneğin Katlamalı Perde, Bölme Perde, Japon Perde, İp perde, Drape Perde, Kruvaze Perde bunlardan bazılarıdır. Örneklerini daha da çoğaltacağımız bu perdelerin her biri kendi içinde özel koşullar barındırır. Katlamalı perde yıkarken kullanılan yöntemle İp Perde yıkaması esnasında kullanılan yöntem tamamen birbirinden farklıdır.Eskişehir perde yıkama hizmetimizin tamamında özenle teslim aldığımız perdelerinizi yine aynı nezaket içersinde kısa süre içinde evlerinize teslim ediyoruz.

 

Eskişehir Stor Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıca Mah. Birlik Cad. 102/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0533 435 75 67