Stor Perde Yıkama

Eskişehir Stor Yıkama olarak çok uzun yıllardan beri stor perde yıkama hizmetini sürdürmekteyiz. Stor Perde yıkama Eskişehir il sınırları içinde büyük ilgi görmektedir. Firmamızın Eskişehir Stor yıkama konusunda öncü ve referans olarak gösterilmesi bizler için bir gurur vesilesidir. Stor perdelerinizin bakımını ve temizliğini büyük bir özenle gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Sunduğumuz Eskişehir stor perde yıkama hizmetiyle stor perdelerinizi özenle söküyor detaylı temizleme işlemlerini tamamlayarak yerlerine takıyoruz.

 

Perde çeşitlerini saymakla bitiremeyiz. Japon perdeden Drape perdeye kadar çok sayıda perde türü günümüzde kullanılmaktadır. Burada evin büyüklüğü kadar özel durumlar da işlevselliği ve perde tercihini etkilemektedir. Örneğin bölme perdeler genelde işlevsel yönüyle öne çıkarken birçok perde dekorasyon amacıyla tercih edilir.


Kornişten geçirilen düz perdeler yerini artık bir mekanizmaya sahip olan perdelere bırakmaya başladı. Bu açıdan Stor perdelerin ne kadar revaçta olduğunu tekrar tekrar söyleyebiliriz. Stor perdeler eskiden sadece ofislerde denk gelebileceğimiz bir perde türüyken şimdilerde evlerimizi de süslemeye başlamıştır.

 

Stor perdelerde kumaş bir boru vasıtasıyla geçirilmiştir ve mekanizma genelde bir zincirle birlikte harekete geçirilir. Stor perdelerin en güzel özelliği birçok renk ve türün üretilmiş olmasıdır. Kolay kolay güneşten etkilenmeyen bu perdelerin bakımı hassasiyet içerir.


Arka bölümü PVC malzemeye sahip olan Stor perdelerde ciddi kalite farkları bulunur. Montaj süreci diğer perde türlerine göre oldukça farklıdır ve görece biraz daha uzun sürer. Temizliği ise özel teknolojik makinelerde gerçekleşmek durumundadır. Sökümden teslimata kadar oldukça zahmetli bir süreci vardır. Fakat tecrübemiz bu zahmeti minimum düzeye indirmektedir.

 

Eskişehir Stor Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıca Mah. Birlik Cad. 102/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0533 435 75 67