Jaluzi Perde Yıkama

Eskişehir Stor Yıkama olarak jaluzi perde yıkama dahil olmak üzere her türlü perde çeşidine karşı ayrı ayrı temizleme metotları geliştirmekten dolayı gururluyuz. Sökümü ve montajı zor olan perde türleri de dahil olmak üzere bütün perdelerinizi bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Eskişehir Jaluzi yıkama firmaları içersindeki farkımızı kısa sürede göreceksiniz.

 

Perdeleri çoğu zaman evlerimizde dekorasyon amacıyla kullandığımız aksesuarlar olarak görsek de aslında işyerleri ve ofislerde de sıkça tercih edilmektedir.  Ofisler genelde evlerimize kıyasla ortak kullanım alanları olduğu için daha kolay kirlenir. Üstelik ortamın tozlanması da evlere kıyasla daha kolaydır. Sigara tüketimlerini de buna eklediğimizde pek de sağlıklı bir ortamdan söz edemeyiz. Böyle bir ortamda kullanılan perde türleri de her şekilde olumsuz yönde etkilenecektir. İşyerlerinde genelde klasik perdelerden ziyade stor tipi perdeler, zebra perdeler ya da jaluzi adı verilen perde türleri öne çıkar.
 

Jaluzi perdelerin en bilinen özelliği temizliğinin oldukça zor oluşudur. Her ne kadar yarattığı şık görüntüyle işyerlerindeki havayı birden değiştirse de bu tür perdeler hassas bir bakım gerektirmektedir. Bu yüzden de kısa aralıklarla profesyonel firmalardan bakım ve temizlik işlemleri için destek almanız şarttır.

 

Jaluzi perdeler temel olarak iki çeşitte toplanır. Bunlardan ilki dikey diğeri ise yatay denilen tiplerdir. Dikey perdelerde hareket bir iple sağlanır. Yatay olarak açılıp kapanan jaluzi perdelerde ise mekanizma bir kızak üzerinde devinir.

 

Eskişehir Stor Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıca Mah. Birlik Cad. 102/A Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Gsm: 0533 435 75 67