Eskişehir Perde Yıkama

2000 yılından beri Eskişehir'de  profesyonel perde yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor. Eskişehir Perde Yıkama  olarak amacımız Eskişehir Çamlıca'da yer alan uzman, tecrübeli ekibiyle birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Eskişehir Perde Yıkama firmaları arasında en iyi fiyat garantisi ve en uygun çözümler sunan firmamız, her çeşit perdenizi ücretsiz servis araçları ile evinizden veya iş yerinizden alarak hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yıkayarak sorunsuz bir şekilde sizlere teslim eder.
 

Hangi Perde Türlerini Yıkıyoruz?

Perde yıkama işlemlerimiz perde çeşitlerine göre farklılık gösterir. Stor perde, stor zebra perde, jaluzi perde, ipek, saten, kadife, fon ve tül perdeleriniz türlerine göre ayrılarak özel yıkama talimatlarına uygun bir şekilde deforme edilmeden yıkanmaktadır.

 

Profesyonel ekibimiz tarafından her perde türüne özel bitkisel deterjanlar belirlenmekte ve en son teknolojik makinalarda yıkama işlemi yapılmaktadır. Son kontrolden geçen perdeleriniz özel bir şekilde paketlenerek sizlere teslim edilmek üzere hazır hale getirilir.

 

Neden Biz!

Eskişehir Perde Yıkama  olarak perde yıkama hizmetinde, randevularınız doğrultusunda perdeleriniz ücretsiz servis araçlarımızla evinizden veya işyerinizden fiş karşılığı alınır ve perde yıkama atölyemize götürülerek profesyonel ekibimizin kontrolünde yıkama işlemi yapılır.

 

Yıkama hizmeti kapsamındaki ayrıcalıklarımız;

  • En iyi fiyat garantisi ve güvenilir hizmet anlayışı.
  • Uzman eksperler tarafından ücretsiz perde sökümü ve takılma işlemleri.
  • Eskişehir şehir merkezine ücretsiz servis imkânı.
  • Perde çeşidine göre özel yıkama yöntemleri ve bitkisel deterjanlarla temizleme işlemleri.
  • Uzman kadrolarımız ve en son teknoloji ürünü makinalarla perde yıkama işlemleri.

     

Perde yıkama Eskişehir firmaları arasında bize danışmadan perdelerinizi yıkamaya vermeyiniz.