İp Perde Yıkama

Bazı perde çeşitleri gerçek anlamda karmaşık bir yapıya sahip oluyor. Bu da montaj onarım ve bakım gibi işlemler açısından risk barındırıyor. İp perde çeşitleri narin yapısından dolayı yıkama esnasında deforme sorunları yaşamaktadır. İp perdeler kimi zaman odalarda bölme işlemi görebildiği gibi pencere kenarlarında şık bir dekorasyon figürü olarak da kullanılmaktadır.


 

Evinize sportif ve yumuşak bir hava katan İp perde modelleri mobilyalarla güzel bir uyum yaratır. Boncuk süslemeleri ya da parlak modelleriyle de dikkat çeken İp perdenin evde yıkanması ciddi bir risk üretir. İnternet yorumlarına göz attığınızda çamaşır makinesinde İp perde yıkamaya kalkan hanımların bu durumunda genellikle pişmanlık duyduğunu göreceksinizdir.  İpler karışmaya oldukça müsaittir.  Bazı hanımlar elektrikli süpürgeden destek almaya kalkar, bu eylem ip perdeler için uygun değildir.


 

Kurutma ve sıkma konusunda da çok sayıda yanlış hamle yapılmaktadır. Uzman kadromuz İp Perdenin karışmadan, birbirine girmeden, ne ölçüde deterjanla ve hangi koşullarda yıkanması gerektiğini gayet iyi bilmektedir. Gözbebeğiniz olan İp perdelerinizi bizi emanet etmekten çekinmeyiniz.