Japon Perde Yıkama

Her alanda olduğu gibi perde sektöründe de teknolojik gelişmeler söz konusudur. Sadece perde tasarımlarında ortaya konan yeni gelişmeler değil, aynı zamanda perdelerin bakım ve temizlik işlemleri de bu teknolojiye uyum sağlamaktadır.


 

Eskiden tül perde ya da basit kalın perdeler kullanılmaktaydı; ancak şu anda sayısız perde çeşidinden bahsetmek mümkündür. Bu perdeler evlerin görüntüsünü ciddi anlamda değiştirmektedir. Fakat iyi bir bakım yapılmazsa ne yazık ki kısa sürede solar, çeker ya da yıpranır. Yanlış yıkama yöntemleri ve bilgisizlik perdelerin sonu anlamına gelir. Bazı perde çeşitleri elbette evlerde çamaşır makinelerinde geçici olarak temizlenebilir; fakat bunu bütün türler için söylemek imkansızdır. 

Japon perde türleri de buna dahildir. Japon perde tasarımları geleneksel Japon kültüründen izler taşıyan desenlere sahiptir. Genelde perdelerin her iki ucunda bulunan dik şeritler dikkat çeker.


 

Japon perdelerin yıkanması esnasında özel bir su kullanılır. Özel kurutma odalarında bekletilen perdeler, siz değerli müşterilerimize özenle teslim edilir. Japon perde modellerinden birine sahipseniz ve bakım/temizlik zamanı geldiyse hiç çekinmeden bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.