Katlamalı Perde Yıkama

Perdeler evimizin ve ofislerimizin en büyük rengidir. Hem dekorasyon anlamında hem de işlevsellik anlamında perdeler olmazsa olmazlarımızdır. Çok sayıda perde çeşidinden bahsetmek mümkündür. Katlamalı perde modelleri de bu modeller arasında dikkat çeker. Yapı ve biçim gereği diğer bütün perde modellerinden farklı olan Katlamalı perde modelleri oldukça trend durumdadır. Evlerden çok işyerlerinde, plazalarda, ofislerde, resmi mekanlarda çok sık tercih edilmektedir.


 

Birçok modeli ve rengi içinde barındıran katlamalı perdelerin kendilerine ait bir mekanizması vardır. Bu da monte ve demonte işlemlerinin uzman kişiler tarafından yapılmasını zorunlu kılar. Motorlu sistemlerle veya zincir yordamıyla kontrol edilebilmektedir. Temizliği genelde elektrikli süpürgeyle yapılsa da bu sonuç vermeyen bir yöntemdir.


 

Katlamalı perdelerinizin viskon veya İpek kumaşa sahip olması, kuru temizlemeyi bir zorunluluğa dönüştürmektedir.  Yıpranmaya ve hasar görmeye oldukça uygun olan katlamalı perdenizi işinin ustalarına bırakmalısınız.  Ütü esnasında, yıkama/kurulama esnasında veya sökme esnasında katlamalı perdeleriniz zarar görebilmektedir. Katlamalı perdelerinizin kuru temizliği için uzman kadromuza güvenebilirsiniz. Perdeleriniz, bize emanettir.