Kruvaze Perde Yıkama

Perdeler, evimizi dış dünyaya açan en güzel köprülerdir. Bu sebeple perde seçerken oldukça özenli ve sabırlı davranırız. Günümüzde perde modasının dinamik bir yapıda olması, her geçen gün yeni yeni modellerin doğmasına neden oluyor. Bilhassa hanımların en çok tercih ettiği perde modellerinden bir tanesi de hiç kuşkusuz ki Kruvaze perdelerdir.


 

Kruvaze bilindiği gibi bir yapıyı oluşturan iki ucun birbiri üzerine binmesi ya da yaratıcı bir şekilde esnetilmesi anlamına geliyor. Yalnızca perde değil ceket ve benzeri elbiseler için de kullanılan bir tabirdir. Eski tül perde anlayışlarını tarihe gömen kruvaze perdeler,  ortadan kenarlara doğru açılır. Kruvaze perdeler şık görüntüleriyle dikkat çeker, özellikle büyük ve manzaralı olan evlere inanılmaz bir bütünlük katar.  Böyle özel bir perde türünün de yıkama süreçleri hassasiyet ve profesyonellik içerir.


 

Piyasada bazen melek perde şeklinde de bilinen kruvaze perdeler, biçim itibariyle evlerinizi daha geniş gösteren bir perde türüdür. Genelde ağır olan bu perdeleri evde makinede yıkamak büyük handikaplar doğuracaktır. Üstelik kendi mekanizmasından sökülen perdelerin yıkama sonrası takılması da uzmanlık ister. Kruvaze perde yıkama işlemleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.