Ofis Perdesi Yıkama

Uzun yılardır perde yıkama sektöründe faaliyet gösteren firmamız iş yeri ve ofis perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Ofis perdelerinize uzman eksperlerimiz tarafından ofisinizde ölçülüp fiyat bilgisi verilmektedir. Daha sonra yine profesyonel ekibiz tarafından ofis perdeleriniz sökülür ve temizlik işlemi tamamlandıktan sonra tekrar yerine monte edilir.

 

Firmanızın stor perde yıkama, jaluzi perde yıkama, zebra stor perde diğer perde yıkama hizmetlerini gönül rahatlığıyla Eskişehir Stor Yıkama fabrikasına verebilirsiniz.

 

Profesyonel perde yıkama tesisimizde tüm ofis perdelerinizin, temizleme, ütüleme ve kalite kontrolleri tecrübeli servis personelimiz tarafından yapılmaktadır. Tüm perde yıkama hizmetlerimiz %100 garantili ve en yüksek kalite standartları göz önünde tutularak verilmektedir.

 

Firmamız her perde çeşidine uygun teknolojik makinaları ve özel perde yıkama şampuanlarını kullanarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmayı amaçlamıştır. Eskişehir Stor Yıkama olarak sektörde en uygun fiyat politikasına sahip ve ücretsiz servis ağıyla öncü şirketlerden biri olmanın da ayrıca gururunu yaşamaktadır.

 

Daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.