Pilise Perde Yıkama

Son yıllarda cam balkon tercihlerinde önemli bir artış vardır. Bu artışı yaratan en önemli faktör cam balkonların gürültüyü ve rüzgarı kesen, öte yandan da kontrol edilebilen taraflarıdır. Evin genişliğini ve kullanım alanlarını arttırdığı gibi, gürültü ve toz gibi rahatsız edici etkenleri devre dışı bırakan cam balkonlar estetik açıdan da çok hoş görünür. Bu görüntüye değer katan öğe ise cam balkonlar için özel olarak tasarlanmış olan Plise perde çeşitleridir.


 

Plise perdeler internette genelde katlamalı cam balkon perdesi olarak geçmektedir. Cam balkonların fiziki yapısına göre tasarlanmış olan plise perdeler pratik bir kullanıma olanak sağlar. Motorlu olarak çalışabildiği gibi ip mekanizmasına bağlı olarak da işlevini yerine getirebilmektedir. Diğer perdelere kıyasla daha az leke tutması, suya karşı, neme karşı dayanıklı olması bu türü cazip kılmaktadır.


 

Çeşitli renk ve modelleri sayesinde dekorasyonun bir parçası olan plise perdelerin montajı kadar temizliği de ustalık ister. Diğer perdelerden çok farklı bir yapıda olduğu için ev hanımları plise perdelerin temizliği için profesyonel destek almak durumunda kalır.  Plise perde yıkama işlemleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.