Sahne Perdesi Yıkama

Sahne perdeleri, genellikle büyük ebatlardan ve farklı kumaş türlerinden yapıldığı için yıkaması en zor ve zahmetli perdelerdendir. Bu nedenle bu işi profesyonellerce yapılması gerekir.

 

2000 yılından beri perde yıkama sektöründe olan Eskişehir Stor Yıkama firması tecrübeli ve güvenilir personel kadrosu ile sahne perdelerinizin yıkama, temizleme, ütüleme ve montaj hizmetini de yapmaktadır. Sahne perdesi yıkama için güvenerek bizleri arayabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeye dayanarak sizlere %100 garantili hizmet vermekteyiz.

 

Tüm perde yıkama hizmetleri gibi sahne perdesi yıkama işlemleriniz de hijyenik ve doğal olarak temizlenmesini sağlıyoruz. Firmamızda bulunan profesyonel makinalarımızda özel bio-çözünür deterjanlar kullanılarak tüm yıkama ve temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Kullandığımız kimyasal maddelerin hiçbirinde kanserojen madde olmadığı için insan ve çevre sağlığını da etkilemez. İşletmemizde temizlenen tüm ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Firmamızın tamamen ücretsiz servis ağı, tecrübeli yıkama ve montaj ekibi sayesinde bize bıraktığınız perdeler deforme olmadan sizlere teslim edilmektedir. Sahne perdesi yıkama fiyat bilgisi veya randevu oluşturmak için irtibat telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca her türlü soru, görüş ve önerilerinizi de nitelikli müşteri temsilcilerimizle paylaşabilirsiniz.